1 Nisan Bahis Tahminleri

Juventus – Napoli

İtalya Serie A ‘ da haftanın en zevkli ve en  önemli mücadelesinde iki takımda sahaya kazanmak için çıkacak . Özellikle iki takımında gol yollarında etkili olması bu maçı daha da zevkli hale getirecek. Lider Juventus namağlup devam ettiği ligde ipi göğüslemek için uğraşırken , üçüncü sırada bulunan Napoli’de Şampiyonlar Ligi vizesi almak için mücadele veriyor . Ev sahibi ekip özellikle kendi evinde katı savunması sayesinde çok az gol yiyor ancak bu sefer karşısında etkili forvet hattıyla Napoli var .

Yıllardır zevkli bir mücadeleye sahne olan iki takımın mücadelelerinde geçmişten gelen rekabet bu maça ayrı bir zevk katacak .Bu maçta her iki takımın da gol bulacağı düşüncesindeyim . Hatta ligin İtalya olduğunu unutup üst olma ihtimali de bir hayli yüksek . Ancak daha olası olduğu için ilk seçeneği tercih edeceğim .

Tahmin : Karşılıklı gol var 

 

Tottenham – Swansea

Haftalardır ligde iyi sonuçlar alamayan ev sahibi Tattenham artık toparlanıp Şampiyonlar Ligi bileti için kazanmaya başlamalı . Hafta içi kupa mücadelesinde izlediğim takım Bolton karşısında iyi futboluyla kazanmayı bildi. Aynı oyunu bu maçta da oynarlarsa çok rajat kazanacaklarını düşünüyorum .

Ligde beklenmedik sonuçlar alan misafir takım Swansea gösterdiği üstün performansla herkesi şaşırtıyor. Bu sezon iyi top oynadıkları aşikar ancak hedefleri olan Tottenham karşısında bu maç için şans tanımıyorum . Şampiyonlar Ligi’ne katılabilmek için bu maçı kazanması gereken evsahibi ekip zorlansada kazanacaktır.

Tahmin : Tottenham kazanır

 

Sevilla – Mallorca

Konuk ekip Mallorca geçen hafta Barcelona karşısında yenilmezlik serisini bitirdi ancak bu onların kötü top oynadıkları için değil Barca’nın iyi olduğundan dolayı bir kıstas olarak gözükmüyor. Hala iyi top oynuyorlar ve bu maçta Sevilla’yı kesinlikle zorlayacaklar.

Sevilla , son iki maçında ligin vasat takımları karşısında rahat galibiyetler aldı ve Avrupa Kupaları için ümitlenmeye başladı . Bu maçı kazanmaları onlar için artı motivasyon olacaktır ve bu yüzden maça saldıracaklarını düşünüyorum . Biraz riskli olsa bile Sevilla bu maçı zorlayarak kazanacaktır .

Tahmin : Sevilla kazanır