2 Kişilik Oyunlar

2kisilikoyunlar

Flash oyun oynadığımız siteler bazen bize 2 kişi oynayabilceğimiz oyunlar sunmuyor . Sürekli oynadığımız oyunları sıkıcı bulduğumuz zamanlar oluyor . Bu dönemlerde arkadaşlarımızla 2 kişilik oyunlar oynamak isteyebiliyoruz . Bu zamanlarda imdadımıza piyon.org oyun sitesi yetişiyor . Onlarca kategordieki iki kişi oynayabilceğimiz oyunlar sitemizde bedava ve reklam çöplüğüne dönmemiş sayfalarda oynayabiliriz . Beğendiğiniz oyunları favorilerinize ekleyerek tekrar giriş yaptığınızda hatırlayarak oynamaya devam edebilirsiniz .

 

 

 

Bir kaç 2 kişilik oyundan bahsetmek gerekirse .  Erkekler için özellikle futbol konusunda bir çok oyun bulunmaktadır . İki kişi karşılıklı takımlar seçerek maç yapabilceğiniz oyunlar ayrıca penaltı ve frikik çekişmesi yapabilceğiniz tarzda ooyunu sitede bulma imkanına sahipsiniz .  Bunun yanında svaşa ve dövüş oyunlar sevenler için en çok bilinen sokak dövüşü Street Fighter oyununu ve benzer oyunları sitemizde bulabilirsiniz .

Özellikle iki kardeşiniz varsa ve bilgisayarı paylaşmak konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız 2 kişilik oyunlar sizin imdadınıza yetişecekti .  Aynı bilgisayarla beraberce kardeş veya arkadaşınızla beraberce eğlenerek ve rekabet içinde oynayabilirsiniz .

Kızlar içinse terlik fırlatma ve benzeri oyunlar bulunmaktadır.  Zeka geliştirmeye yönelik satranç oyunu , çocuklar dönük ateş ve su oyunu bulunmaktadır . Bu oyun ile alakalı yeni aşamalaı serileri çıktıkça yenileri sitemiz eklenmeye devam edecektir .