25 Aralık 2011 Tahminleri

Bu hafta Pazar maçları genelde Türkiye 2. ve 3. liglerinden ve kupa maçlarından oluşuyor . Spor Toto Süper Lig bu hafta tatile girdi ve Fenerbahçe hariç diğer 3 büyük takım devre arasına puan kaybı yapmadan girdi . Sizin için Türkiye 2 ve 3. liglerinden seçtiğimiz üç maçın sakatları ve cezalıları hakkında bilgiler vermeye çalışacağım . Ayrıca seçtiğim maçların bana göre nasıl sonuçlanacağı hakkında kendi tahminlerimde bulunacağım .

 

Sarıyer – Körfezspor

Özellikle kendi evinde iyi futbol oynayan ve galibiyetler alan Sarıyer bu hafta şampiyonluk kovalayan güçlü rakip Körfezspor ile karşılaşıyor .  Bu maçta iki takımda tüm gücünü ortaya koyacak ancak Sarıyer saha avantajıyla bir adım önde gözüküyor  .  Sağlamcı oynayan arkadaşlar çifte şans 0 -1 olarak kuponlarına ekleyebilir . Sürprizciler direk Sarıyere oynayabilir .

Tahmin : 1 – 0 Çifte Şans

 

Diyarbakırspor  – Ofspor

Eski gücünden hayli uzak olan Süper Ligin eski takımlarından Diyarbakır bu sene kötü gidişini sürdürüyor .  Eğer belli bir toparlanma gösteremezlerse sezon sonu kendilerini 3. ligde bulabilirler . Ofspor yeni hocası Birinci ile henüz yenilmedi ve iyi top oynamaya başladığı yazılıyor . Bu maçta güçsüz rakibinde puan veya puanlar alacağına inanıyorum .

Tahmin :  Ofspor Kaybetmez

 

Balıkesirspor – Pendikspor

Grup lideri Balıkesirspor oynadığı son on maçta yenilmedi ve özellikle kendi evinde çok iyi futbol sergiliyor . Rakip Pendik te iyi durumda ancak Beyaz Grup ta fırtına gibi esen Balıkesir karşısında tutunabileceklerini düşünmüyorum .  Saha ve seyirci avantajını barındıran evsahibi ekip bu maçtan galibiyetle ayrılabilecek güce sahip .

Tahmin : Balıkesirspor Kazanır

 

Yaptığımız bahis tahminleri takip ettiğimiz sitelerden ve futbol yorumcularından derlenerek size sunulmaktadır .  Yapacağınız kuponlarda bizim görüşlerimizi dikkate almak tamamen sizin insiyatifinizdedir .  Bol şanslar…