6 Mayıs Tahminleri

İnter –  Milan

intermilanŞuan ligde durumları veya amaçları ne olursa olsun haftanın maçında Milano derbisinde İnter ve Milan karşılaşıyor. İnter bu sezon diğer senelere göre kötü bir performans sergiledi ve Avrupa şansını mucizelere bıraktı . Artık bu maçın puan olarak çokta önemi yok ama prestij meselesi olduğu ve taraftar istediği için yükleneceklerdir .Milan , şampiyonluk umutları liderin yapacağı bir hataya kaldı ve sanırım Juventus bu saatten sonra hata yapmayacaktır ve şampiyonluğa uzanacaktır . Ne olursa olsun sezon geneline bakıldığında daha iyi top oynayan takımın Milan olduğu kanatindeyim ve bu maçta da farkını gösteecektir. Bir umut bile olsa şampiyonluk şansını kovalamak için bu maça asılacaklardır . Tahminim Milan’ın kaybetmeyeceği yönünde olacak .

Tahmin : Milan Kaybetmez

 

Lyon – Brest

Lyon , bu sene eski sezonlarını aratıyor . Ligde zorda olsa dördüncülüğü alabildiler ve bu zamandan sonra daha iyi bir sıra imkansız gözüküyor . Konuk takım Brest son üç maçında gol atamadı ve bu haftaki muhtemel mağlubiyeti sonrası kendisini düşme potasında bulacak. Rakibi güçlü ve geçmiş maçlarına bakıldığında bu maçtan da puan almaları büyük bir sürpriz gibi duruyor . Saha avantajı ve gücüyle Lyon bu maçı rahat kazanacaktır .

Tahmin : Lyon Kazanır

 

Manchester United – Swansea

Manchester ekibi geçen hafta belki şampiyonluğu elleriyle rakibine verdi ve City karşısında mağlup ayrıldı. Ancak hala şansları var ve iki takımında puanları eşit. Manchester City’nin olası bir puan kaybında yine lider olabilirler. Konuk ekip Swansea ligin zorlu takımlarından ancak deplasmanda çok fazla gol yiyorlar. Bu maçta da aynısı olacağı kanısındayım ve bu sayede United bu maçı kazanacaktır .  Dileyen Manchester galibiyetine dileyen üst olarak kuponlarına yazabilir .

Tahmin : Manchester Kazanır / Üst