9 Eylül Tahminleri

9 Eylül Cuma günü için size seçtiğimiz 2 maçın analizini yayınlıyoruz . Ligler yeni başladığı için zamanla daha iyi bahis tahminleri yayınlayabileceğiz .  Bank Asya 1. liginden ve Almanya Bundesliga ‘ dan seçtiğimiz birer maç ile tahminlerimize başlıyoruz . Şimdiden bol kazançlı günler .

Denizlispor – Göztepe

Ev sahibi takım kadronun neredeyse tamamını değiştirdi . Savunlasına geçmişte bir çok hatası olan Koray gibi bir oyuncuyu transfer etmesi büyük hataydı . Ayrıca yaptığı transferler mali sorunlarıda beraberinde getirdi ve bu yüzden Denizlispor sıkıntı içinde .

Konuk ekip Gözdepe de ise işler yolunda . Geçen seneden başlayan sistemli tarnsfer çalışmaları ve ekonomik altyapı meyvelerini vermeye başladı . Takıma bu sene gerekli yerlere takviyeler yapılarak hedefin Spor Toto Süper Lig olacağı şimdiiden belli . Ayrıca Türkiye ‘ nin en çok taraftar desteğine sahip kulüplerinden olan Göztepe artık en yukarıda oynamak istiyor . Tarnsfer çalışmaları ve takımların moral durumları düşünüldüğünden konuk ekip bu maçı kaybetmeyecektir .

Tahmin  :  Göztepe kaybetmez

 

Augsburg  – Bayer Leverkusen

Ligin yeni ekiplerinden olan Augsburg oynadığı dört maçta daha galibiyet yüzü göremedi .Geçen sezon alt ligden geldiği kadroyu neredeyse koruyor . Sadece giden 1 oyuncuya karşılık yeni bir transfer yapıldı . Bu sene gol yollarında çok etkisizler ve kapalı oyunları nedeniyle rakip takımlarıda zorluyorlar.

Geçen senenin ikincisi Leverkusen bu seneye formda başladı . Şampiyonluğu kaptırdığı Dortmund ile geçen hafta 10 kişi kalmasına rağmen beraaberlikle ayrılmayı bildi .  İki takım arasında oynanan tek maçta konuk Bayer Leverkusen ‘ i n 2-0 lık üstünlüğü bulunuyor . Kapalı bir futbol anlayışı sürdüren evsahibi ile şampiyonluk adaylarından Leverkusen ‘ i n mücadelesinde çok gol olmayacağını düşünüyorum .

Tahmin : 2,5 Altı