Forvetbet Avrupa Kupaları Bonusu

forvetbet-logo (2)

Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi’nde, Beşiktaş ve Trabzonspor’un ise UEFA Avrupa Ligi’nde mücadelesi devam ediyor. Takımlarımızın Avrupa arenasında verdiği nefes kesici sınavların her birisi tüm ülkede nefesler tutularak, heyecanla izleniyor.

Forvetbetkombinebonusu
Siz de bu üç takımdan birisinin taraftarıysanız veya bu takımlardan birisinin taraftarı olmasanız da Türk takımlarının veya diğer Avrupa devlerinin Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi mücadelesini heyecanla takip ediyorsanız, size iyi bir haberimiz var: Forvetbet’in yeni Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi kombine bonusu ile bu heyecanı kazanca dönüştürebilirsiniz!

Bu harika fırsattan yararlanmak için, Avrupa Kupaları maçlarının oynanacağı Salı, Çarşamba veya Perşembe günlerinden herhangi birisinde Şampiyonlar Ligi veya UEFA Avrupa Ligi karşılaşmalarından dörtlü kupon yapmanız gerekmektedir. Bu dörtlü kupondaki seçeneklerin tamamının en az 1,5 oranlı olması yeterli! Üstelik bu muhteşem fırsattan her gün bir kere yararlanabilirsiniz. Yani, örneğin hem Salı hem Çarşamba he de Perşembe günleri yapacağınız dörtlü kombine kuponlarla bu bonustan tekrar tekrar kazanç elde edebilirsiniz. Bu harika Forvetbet bonusu kapsamında, hesabınıza en az 100 TL para yatırma işlemi yaptıktan sonra, en az 50 TL olmak üzere kombine kuponunuza yatırdığınız para miktarının %100’ünü bonus olarak kazanabilirsiniz. Maksimum kazanç miktarı ise tam 100 TL!

Bu fırsattan yararlanırken dikkat etmeniz gereken iki nokta var: İlk olarak, para yatırma işleminin, kuponun ve bonus talebinin aynı gün içerisinde yapılması gerekmektedir. İkinci olarak ise, hesabınıza yapacağınız para yatırma işlemini Akbank, Garanti, Denizbank, Yapı Kredi veya İş Bankası cebe havale yöntemlerinden birisiyle yapmanız gerekmektedir, başka yöntemlerle yapacağınız para yatırma işlemleriyle bu promosyondan yararlanamazsınız.

Son olarak, dörtlü kuponunuzda hem maç öncesi, hem de canlı bahis seçeneklerinin bulunabileceğini hatırlatalım!

Forvetbet Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi bonusu ile kazançlı Avrupa Kupası maçları sizleri bekliyor!