Neteller Vip Programı

netellervipNeteller Vip Programı , yüksek işlem hacmine sahip kullanıcılarına normal kullanıcılarında bulunmayan bir takım özellikler sağlıyor . Bunlardan en önemlileri ; dolandırıcılığa karşı koruma , geri ödeme garantisi ,biriken puanları nakite çevirme imkanı ,daha düşük ücretlerle işlem yapma kolaylığı gibi bir çok ayrıcalık bulunmaktadır. Neteller vip kullanıcı olduğunuzda dört değişik kademeden oluşan programda çeşitli ayrıcalıklara sahip olacaksınız . Silver , Gold , Platinum ve Diamond  adıyla dört değişik düzeyden işlem hacminiz arttıkça seviyeniz de yükselecektir. Son iki düzeye ulaştığınızda özel vip temsilcisiyle işlemlerinizi daha hızlı ve birebir iletişimle gerçekleştirebileceksiniz . Vip uygulamasının dili İngilizce olduğu için yararlanmak için bu dili genel hatlarıyla bilmeniz gerekmektedir .

 

 

Aşağıda vereceğim tabloda bahsettiğimiz vip seviyeleri hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilir ve bu düzeylere ulaşabilmek için yapmanız gereken işlem miktarını daha ayrıntılı olarak görebilirsiniz .

 

netellervip2

Silver Düzeyi 

Neteller vip sisteminde ilk aşama olan Silver üyelikte , dolandırıcılığa karşı tam koruma ve değişik para biirimleriyle işlem yapabilme imkanı bulacaksınız . Yıllık olarak 1000 vip puan kazanabilir ve 1 USD için 1 puan kazanabilirsiniz .

 

Gold Düzeyi

Gold düzeyinde ücretsiz para çekme işlemi yapabilirsiniz ve para yatırma işlemlerinde indirimler kazanabilirsiniz . Bu düzeyde esnek işlem limitleri ve vip sokbet sisteminden yararlanabileceksiniz . Yine 1 USD lik işlem için 1 puan kazanacaksınız .

 

Platinum Düzeyi

Bu vip düzeyinde , garanti limit artışı ve özel vip ilişkileri yöneticisinden bireysel yardım ve hizmet alabileceksiniz .  Ayrıca yaptığınız işlemlerde 1 USD için 1.25 puan kazanacaksınız .

 

Diamond Düzeyi

En üst vip düzeyi olan Diamond düzeyinde Neteller size 1 USD için 1.5 puan önermekte ve alt düzeylerdeki tüm ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz .

 

En alttan en üste doğru sıralanan düzeylerde üst düzeye çıkıldıkça altta bulunan tüm özelliklerden yararlanabiliyorsunuz .  Ayrıca ücretsiz para transferi imkanı sağlayan seviyelerde Net+ kart ile yapılan çekim işlemlerinden yine aynı ücret alınmaktadır .