Poker Rakeback

bets10rakebackBets10 poker ile bundan sonra oynadığınız nakit oyunlar ve turnuvalarda kazandığınız poker puanlarını nakite çevirebileceksiniz .  Bu şekilde hem oyun oynarken hem de puanlarınızı bozdurarak nakit kazanacaksınız . 28 Mart 2012 tarihinden sonra geçerli olan bu kampanya ile bir ay içinde belli bir poker puanına ulaştığınızda Poker programından hesabınızdan puanlarınızı nakit paraya çevirebileceksiniz . Ancak kazancınızın daha çok artması için seviyenizin yüksek olması gerekir ve seviyeler her ay kazandığınız puanlara göre belirleniyor. Burdan , ne kadar çok Texas Holdem , o kadar fazla puan ve dolayısıyla nakit kazanabileceğiz. Aşşağıda seviyelerle ilgili tabloyu görebilirsiniz . Poker sitelerinin sunduğu rakeback fırsatından sizde faydalanacaksınız .

Rakeback Nedir ? 

Poker siteleri her oyunda aldığı komisyonun bir kısmını oyunculara geri iade etmesi olarak ifade edilmektedir .

Nasıl Puan Kazanırım ?

Oynadığınız her 1$ lık oyun için 10 pp kazanacaksınız .

Poker Seviyeleri ve Puanları Kullanma 

bets10seviyeler

 

Poker Puanlarıyla İlgili Kurallar

  • Paunları kazandığınız günden itibaren 180 gün içinde kullanmanız gerekmektedir . Kullanmadığınız durumda silinecektir.
  • Seviyeniz her ay kazandığınız puanlara göre değişecektir . Bu yüzden yüksek seviyede kalıp puanlarınızdan daha yüksek oranda rakeback alabilirsiniz .
  • PP ile turnuvalara katılma hakkı da bulunduğunuz seviyeye göre ayarlanmaktadır .
  • 30 pp = 1$ nakite çevirebilirsiniz .
  • 100pp ile 1 dolar turnuva giriş bileti hakkı kazanırsınız .
  • Paunlarınız seviyenize göre nakite çevirdikten sonra kalan puanlar ile turnuvalara katılabilirsiniz .