Rivalo’da Kombine Kuponlarınız Daha Kazançlı

Türkiye’deki müşterilerine uzun yıllardır hizmet veren Rivalo, Türk spor bahisleri piyasasının en kazançlı siteleri arasında bulunuyor. Bunu yüksek oranlarının yanı sıra birbirinden kazançlı bonuslarıyla başaran operatör, kombine kupon yapmayı seven müşterileri için de çok özel bir fırsat sunuyor. Şimdi hep birlikte Rivalo Kombo Bonus promosyonunu inceleyelim.

Ne kadar maç, o kadar kazanç!

Eğer siz de her gün bülten üzerinde birkaç saat çalışıp o günün en kazançlı maçlarını çıkartmaktan ve bunları kombine yaparak kazancınızı yükseltmekten hoşlanıyorsanız, o zaman Rivalo’nun sunduğu bu muhteşem kombine bonusunu çok seveceksiniz. Rivalo Kombo bonustan yararlanmak için en az 5 maçlı kombine kupon yapmanız gerekiyor ve kuponunuza ne kadar maç yazarsanız, kazancınız o kadar artıyor. Buna göre;

  • 5 ila 9 arası maçtan oluşan kombine kuponlarınız için %5,
  • 10 ila 14 arası maçtan oluşan kuponlarınız için %10,
  • 15 ila 19 arası maçtan oluşan kuponlarınız için %15,
  • 20 ila 24 arası maçtan oluşan kuponlarınız için %20,
  • 25 ve daha fazla maçtan oluşan kuponlarınız için %25 ek kazanç fırsatı sizleri bekliyor!

Bu bonustan nasıl kazanç elde edebileceğinizi daha net bir şekilde bir örnekle açıklayalım: 10 maçtan oluşan bir kombine kupon yaptığınızı, kuponun 1’e 10 verdiğini ve kuponunuza 100 TL yatırdığınızı varsayalım. Bu durumda kombine kuponunuz kazanırsa kupondan elde edeceğiniz net kazanç 1000 TL olacak. Yukarıda belirttiğimiz gibi, kuponunuz 10 maçtan oluştuğundan bu kupondan elde edeceğiniz ek kazanç oranı %10. Dolayısıyla bu kupondan, elde ettiğiniz 1000 TL’lik kazancın %10’u olan 100 TL daha ek kazanç elde edebilirsiniz! Kombine kuponunuzun kaybetmesi durumunda ise herhangi bir ek kazancın söz konusu olmayacağını hatırlatalım.

Rivalo kombine bonusu hakkında bilmeniz gerekenler

Bu harika Rivalo bonusunun en iyi taraflarından birisi de kullanıcıların yerine getirmesi gereken çok sayıda şartın bulunmaması. Örneğin, diğer birçok sitede sunulan kombine bonuslarının tersine, Rivalo kombo bonusundan yararlanmak için herhangi bir para yatırma şartı bulunmuyor. Yani hesabınızda paranız varsa, kombinenizi oluşturup bonusunuzu alabilirsiniz!

Bu fırsatın diğer bir avantajı da kullanıcıların bonustan istedikleri kadar yararlanabilmesi. Kullanıcı başına herhangi bir sınır belirtilmediğinden, her kombine kuponunuzdan bu fırsattan yeniden yararlanabilirsiniz. Son olarak, Rivalo Kombo Bonus’un hesabınıza yansıtılması için hesabınıza herhangi bir para yatırma işlemi yapmanıza gerek olmadığını da hatırlatalım.

Kombine kuponunuzu Rivalo’da yapın, daha fazla kazanın!

550TL'ye kadar %100 Bonus
ŞİMDİ OYNA