Webmoney

webmoneyWebmoney anlık olarak para transferi yapabileceğiniz sanal cüzdanlardan birisidir . Merkezi Rusya da bulunan WM şirketi tarafında size en kolay online nakit transferi ve alışveriş olanağı sunmaktadır . Özellikle farklı ülkelerdeki işlemlerinizde bazı sorunlar yaşayabileceğinizi düşünebilirsiniz. Kredi kartı kullanımında gönderilen parayı geri çekme , Paypal da tedbir koydurma gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Ancak bu yöntemde bunların hiçbiri yaşanmadan karşı taraf tamam butonuna dokunduğu anda para sizin hesabınıza anlık olarak aktarılacaktır . Diğer yatırma çekme işlemlerinden ayrılan bir diğer özelliğide işlem ücretlerinin düşüklüğüdür .

canlı bahis tablo 4/18

  • Marka
  • Oyna
  • Bonus
  • Puanlama
  • Açıklama

Webmoney Kullanmanın Avantajları

Yukarıda bahsettiğimiz gibi Ecocard  ile kıyaslandığında işlem için ödeyeceğiniz ücret % 0.8 gibi çok cüzzi bir miktardır .

Bunu diğer yöntemlerle kıyasladığımızda  çok karda olacaksınız . Yapmak istediğiniz alışverişi evinizden dışarı adım atmadan anında ve güvenli olarak yapabilirsiniz .

Yine bahsettiğimiz parayı geri çekme , tedbir koydurma gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşma ihtimaliniz yoktur . İşlem için onay verildiğinde hesaplar arası transfer anında gerçekleşecektir .

Webmoney satın alma işlemi için arac olarak çalışan Türk sitelerde mevcuttur ancak ne kadar güvenebiliriz burası tartışmalıdır .  Daha önce bu tarz arkadaşlar üzerinden satın alma yapmadığım için ne iyi nede kötü bir yorum yapamamaktaym . Yanlız bu tarz alışverişleri yapmadan önce satıcı hakkında arama yapmanız yararınıza olacaktır .

Aynı şekilde hesabınızdaki tutarı yine al-sat işi yapan kişiler ile düşük komisyonlar karşılığında bozdurabilirsiniz .

Exchange Sistemi

Hesabınızda bulunan Webmoney yi Liberty Reserve , Liquid Pay gibi diğer online yöntemler ile değiştirebilirsiniz .  Yine bunu yapan yabancı satıcılara ulaşmanız mümkündür .  Bu tarz değiş tokuş yöntemlerinde vereceğiniz komisyon oranı daha çok azalacaktır .

Dünyanın en büyük poker odası olarak kabul edilen Pokerstars.com sitesi tarafından ödeme yöntemleri arasına alınmıştır .  Bunun dışında bir çok yurtdışı alışveriş sitesinde güvenle kullanabilirsiniz . Özellikle yabancılarla alışverişlerinizde gönül rahatlığıyla kullanılabilmektedir .  Dikkat edilmesi gereken farklı ipler üzerinden giriş yaptığınızda hesabınızın otomatik olarak kitlenecek olmasıdır .  Bu durumda iletişime geçip hesabınızı açtırabilirsiniz .

BONUS: 600TL 'ye kadar %150 bonus
Oyna